Powiew majowej wiosny.

Plener ślubny

Dębki,Wejherowo,pomorskie

26-11-2018

Za oknem szara, ponura już jesień, sezon ślubny już ponad miesiąc temu dobiegł końca. Nadszedł nareszcie ten idealny czas aby opowiedzieć Wam o ślubnych historiach i spotkaniach z moimi parami w roku 2018.
Jesień i zima z kubkiem gorącej, korzennej herbaty, z klimatycznym oświetleniem i ulubioną soft muzyką w tle to zdecydowanie mój najlepszy czas aby pisać na łamach bloga :)
Gorzej czasami z motywacją, ale kiedy nie jest ten najlepszy czas jak nie teraz? ;)
Dzisiaj dokończę historię w postaci zdjęć Oli i Pawła. Cudowna, ulubiona roześmiana para, która rozumie się bez słów. Oni są dla siebie po prostu stworzeni!
Na początku zestresowani tą całą otoczką sesji ślubnej, po chwili totalnie wyluzowani pokazali swoją miłość i swobodę przed obiektywem, kilka razy podkreślając, że nie czuli mojej obecności ani skrępowania, a sesje ze mną to mile spędzony, na luzie czas co sprawia, że pozowanie, a raczej nie pozowanie wychodzi całkowicie naturalnie i bez uczucia, że robi się coś "sztucznie" :) To jeden z tych najlepszych, motywujących od Was słów jaki mogę usłyszeć.
Cieszę się, że mogłam Was poznać i dziękuję za własnoręcznie wykonaną kartkę z podziękowaniami! Takie namacalne, wdzięczne pamiątki po Parach Młodych są dla mnie najpiękniejsze. Dzięki Wam przypomniałam sobie jak pięknym i wyjątkowym miejscem są Dębki przed sezonim letnim gdy jeszcze turystów brak....

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text