Sesja z brzuszkiem Agnieszki

Pastelowa sesja ciążowa dla przyszłych Mam

Gdańsk,Sopot,Gdynia,Rumia,Reda,Wejherowo

02-05-2018

Sesje z brzuszkiem stały sie teraz niezwykle modne :) I wcale się nie dziwię! Która przyszła mama nie chciałaby takiej zwiewnej, pastelowej sesji w plenerze na pamiątke uwięcznienia pięknego brzuszka ciążowego?
Dzisiaj pokażę Wam efekty takiej sesji ciążowej w plenerze :)
Bohaterką dzisiejszego posta będzie urocza przyszła mama Agnieszka, która pozowała mi równy ponad rok temu. Ich córeczka Kinga kończy wkrótce 1 roczek i na pewno już bryka i stawia pierwsze kroki! Jak ten czas niesamowicie pędzi...
O ile mnie pamięć nie myli zeszłoroczny kwiecień był okropecznie zimny i nie ciekawy! Brrr. Ilość ciepłych dni można było policzyć na palcach. Poranek w dniu zaplanowanej sesji zaczął się nie zaciekawie.. zimno, skupisko ciemno szarych chmur, deszcz ze śniegiem, grad! Taki widok nie zachęcał nawet do wyjścia z domu, a co dopiero sesja :(
Ale moja niezawodna pogodynka sprawiła iskierkę nadziei, że w godzinach po południowych pojawi się słoneczko i znaczne ocieplenie temperatury. Kwiecień plecień ;) Cieszę się, że mnie nie zawiodła i mogliśmy zrealizować tą sesje bez przekładania terminu bo tak naprawdę był to jedyny termin bo zegar do porodu powoli już tykał.
Brawo dla Agnieszki, która pozowała mi w niezbyt komfortowej temperaturze i nie rozchorowała się! Bardzo się o nią martwiłam po sesji :( Agnieszce tak bardzo zależało na tych zdjęciach ciążowych, że była bardzo dzielna razem z Kingą, która sprawiła aby mama miała dobre samopoczucie :)

Najlepszy termin na zrealizowanie sesji z brzuszkiem to siódmy/początek ósmego miesiąca kiedy czujecie się już w miare dobrze, a brzuszek jest już pięknie widoczny :)

Popatrzcie na efekty sesji ciążowej Agnieszki w uroczej scenerii w promieniach wiosennego słońca, na której był też obecny bardzo wesoły i szczęśliwy przyszły tata Damian! :)

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text

Alt Text