Cześć!

Jestem Natalia i uwielbiam uwieczniać chwilę aparatem

Magiczne miejsca w magicznym wymiarze – na fotografii – nieśmiertelnej formie wspomnień wyrzeźbionej światłem.

Nazywam się Natalia Sawa. Mam 27 lat i od zawsze mieszkam w Trójmieście, które nie zamieniłabym na żadne inne miejsce w Polsce :-)

Moja przygoda z fotografią zrodziła się z czystej pasji. Odkąd pierwszy raz zastanowiłam się nad pierwszym kadrem i uchwyceniem światła w przemyślany sposób minęło już 9! Doświadczenie fotograficzne zdobywałam metodą prób i błędów, najpierw bez kursów, studiów i innych atrakcji, po prostu - aparat towarzyszył mi przez większość mojego życia i zawsze moment naciskania spustu migawki sprawiał mi ogromną przyjemność, z czasem tą miłością do fotografowania zaczęłam otaczać ludzi, a Ci ludzie zaczęli mnie chwalić, doceniać i prosić bym fotografowała dla nich ważne momenty w ich życiu - tak się zaczęło...

W 2012 r. postanowiłam i ukończyłam Trójmiejską Szkołe Fotografii w Sopocie. Posiadam również odpowiednie zezwolenie z Kurii Gdańskiej na fotografowanie w czasie uroczystości religijnych.

Mnie fotografia uczy jak być tu i teraz. Jak patrzeć i widzieć. Podczas reportaży ślubnych jestem cierpliwa i możliwie dyskretna, starając się uchwycić w moich kadrach to, co bardzo trudno dostrzec w pośpiechu i ferworze ślubnego zamieszania – emocje, bliskość, uczucia – Wasze niepowtarzalne historie z tego najważniejszego dla Was dnia, do których chętnie będziecie w przyszłości wracać. W fotografii szukam naturalności, szczerych emocji i uczuć.

Jeśli więc i Ty nie lubisz sztucznych póz i dziwnych uśmiechów na zdjęciach to dobrze trafiłaś/-eś, Wasz fotoreportaż ślubny i plenerowa sesja ślubna będzie przebiegała w przyjemnej i luźnej atmosferze, a jej efektem będą cudowne ujęcia.

Fotografuję nie tylko śluby – bliska jest mi także fotografia okazjonalna, rodzinna, ciążowa, noworodkowo - dziecięca oraz kobiece sesje zdjęciowe.

Jeśli moje fotografie poruszyły Wasze serducha to zapraszam serdecznie na spotkanie, na którym będziemy mogli bliżej się poznać :)

To będzie dla mnie wielki zaszczyt, jeśli będę mogła tworzyć dla Was Waszą historię.

Fotografuję głównie w regionie Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, i okolice Trójmiasta.

Nie zamykam się jednak tylko na powyższe tereny i po konsultacji jest szansa, że mogę pojawić się w innym regionie.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio - bardzo się starałam ;) A żeby zawsze być na bieżąco do polubienia mnie na Facebooku i Instagramie! :)