Jak rozpieszczam moje kochane pary?

Fotografia ślubna i miłosna, Trójmiasto

Reda,Rumia,Wejherowo,Gdynia,Sopot,Gdańsk

03-12-2020

Od zawsze powtarzam, że fotografia nie zamyka się tylko w czarnym pudełku zwanym aparatem, które biorę do ręki podczas reportaży bądź foto sesji.
To nie naciśnięcie migawki, nie siedzenie przed komputerem podczas obróbki, ani nawet nie oglądanie wirtualnych galerii. Moja praca nie kończy się TYLKO w dniu sesji. Wiecie czym jest naprawdę fotografia? To EMOCJE 🙂
A Wasze zdjęcia zasługują na szczególną oprawę!

~~

Od początku swojej działalności z fotografią, oddanie zdjęć w namacalnej formie było moim priorytetem. Po prostu nie wyborażałem sobie moim klientom, czy to z reportaży ślubów czy innych sesji oddać zdjęcia tylko na pendrivie, płycie lub w formie elektronicznej galerii i..tyle. Co to to nie!
Zdjęcie trzymane w ręce ma zupełnie inną wartość, moim zdaniem o wiele większą niż oglądane na laptopie, czy w telefonie. Wszystko fajnie, ale przecież zdjęcia trzeba jakoś oddać...

I jak robi to Światłoczuła?
Każdy fotograf posiada odmienny charakter pracy i to jest piękne. Bo każdy z Was znajdzie pośród tak ogromnej konkurencji znajdzie fotografa idealnego dla Siebie. Całokształt może przybrać tematykę rustykalną, góralską, glamour lub nowoczesną.
Jedna kwestia pozostaje jednak stała. Każdy fotograf musi oddać swoją pracę w sposób, który podkreśli jej wartość i odzwierciedli Was ;)

Obecnie najbardziej cieszą się popularnością ekologiczne akcenty wykonane ręcznie. Wszelkie dodatki w postaci drewnianych pendrivów, pudełek na zdjęcia udekorowane np.leśnym mchem oraz spersonalizowanych albumów – są one przepięknym dodatkiem i zwieńczeniem całości.
Obecnie klienci poszukują nietuzinkowości i doceniają wszelką innowacyjność, dlatego dobieram moje foto pakunki tak aby złapały Was za serce.

No dobrze. opis, opisem, ale jak to wszystko wygląda?

Każde pakunki zdjeć dobieram indywidualnie. Nikt ma takich samych ślubów/sesji.. każdy z Was jest inny, więc i efekt końcowy bardzo się różni i jest inny od innych, spersonalizowany o Was, dla Was!

Alt Text

Przykładowe zdjęcia Waszych pudełeczek wspomnień pachnących lasem :)

Alt Text

Alt Text

Pokrywa pudełka jest grawerowana, będą tam Wasze imiona oraz data ślubu lub co tylko zechcecie :) Grawer idealnie podkreśla nietuzinkowy charakter pudełka jak i nadaje indywidualności, o której wspominałam na początku posta.

Alt Text

Alt Text

Pendrive ślubny w drewnianym pudełku to ręcznie wykonana i unikalna pamiątka :)

Alt Text

Alt Text

Jedwabisty papier fotograficzny odbitek 13x18 jest zdecydowanie bardziej odporny na zarysowania, zabrudzenia i uszkodzenia :) Robi wrażenie!

Alt Text

Alt Text

~~

Jak widzicie kochani, wszystko się od siebie różni nawet najmniejszym detalem.
Drewniane pudełeczko wykonane są z wielką starannością. Różnią się od siebie nie tylko wzorem/napisem, ale również strukturą drewna jak i barwą :)
Uwielbiam gdy moje zdjęcia są dopracowane pod każdym względem, a szczególną radość sprawia mi przekazanie ich w Wasze ręce w niebanalnej formie!

Podoba Wam się taka forma efektu końcowego? 💝

Alt Text

Podobał Ci się ten post?
Żeby zawsze być na bieżąco zapraszam Ciebie do polubienia mnie na Facebooku i Instagramie!
📸
INSTAGRAM - KLIK
FACEBOOK - KLIK