Referencje

Daria i Konrad

Najlepsza, najzdolniejsza fotograf jaką mogliśmy sobie wymarzyć! ♥️

Natalia sprawiła, że dzień naszego ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowy- czuliśmy się swobodnie, nie musieliśmy się krępować podczas pozowania do zdjęć - była to dla Nas czysta przyjemność :) Nie dość, że robi przepiękne zdjęcia i wkłada w to całe swoje serduszko, to dodatkowo jest cudowną osobą o wielkim, dobrym sercu!

Jeszcze raz dziękujemy Ci za piękne zdjęcia i wyjątkową atmosferę♥️

Beata i Mariusz

Mieliśmy z Natalią zrobić szybką, małą sesję narzeczeńską - efekty przerosły nasze wszelkie oczekiwania. Otrzymaliśmy masę przepięknych, pełnych emocji zdjęć ♥️

Natalia jest mega profesjonalna - potrafi uchwycić idealne momenty, ma głowę pełną pomysłów na sesję a do tego utrzymuje taką atmosferę w jej trakcie, że nie ma mowy o sztuczności, tremie czy pozowaniu.

Ile bym tu pięknych słów nie posłała w stronę Natalii to i tak tematu nie wyczerpię. Jestem strasznie szczęśliwa i wdzięczna, że trafiliśmy właśnie na Nią i dzięki temu mamy taką piękną pamiątkę i miłe wspomnienia 😍

Florystka Marta

Jestem florystką i współpracowałam z Natalią podczas sesji stylizowanej organizowanej przez Joannę Piesiak w Łodzi w marcu 2022 roku.

Jako twórca zawsze zwracam uwagę na to, żeby moja praca została jak najlepiej pokazana, szczególnie istotne są kolory kwiatów i ich odwzorowanie. Niejednokrotnie otrzymane przeze mnie zdjęcia ze ślubów i wesel były poddane bardzo mocnej obróbce, przez co nie mogłam ich wykorzystać w swoim portfolio... Natalia bardzo profesjonalnie podeszła do tematu, chociaż wcale jej na to nie naprowadzałam :) Naturalnie, subtelnie zedytowała swój materiał i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dla nas, florystów, dobierających kolory kwiatów bardzo dokładnie, bardzo istotne jest by fotografie odzwierciedlały nas wysiłek w to włożony:) załączam jedno ze zdjęć.

Polecam bardzo Natalię!

Julia i Mateusz

Mieliśmy naprawdę wielkie szczęście, że trafiliśmy na Natalię. Ze zdjęć przez nią zrobionych szczęście aż promieniuje! Jest niesamowicie zaangażowana w to co robi, przez co odczuwa się wewnętrzny spokój i zaufanie, że wszystkie ważne momenty zostaną uchwycone i staną się pamiątką na całe życie.

To nie tylko utalentowany fotograf, ale też ciepła, miła i naturalna osoba. Nie da się w kilku słowach opisać jak bardzo jesteśmy jej wdzięczni.

Natalia jest takim fotografem, za którym się po prostu TĘSKNI i do którego się wraca w najpiękniejszych i najważniejszych chwilach życia ❤️ Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! Przebywanie w jej obecności to czysta przyjemność ❤️

Kasia i Mariusz

Natalia stworzyła niezwykły reportaż z naszego ślubu i wesela. Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia którymi wszyscy się zachwycają.

Dzięki temu, że tworzy wokół siebie cudowną, ciepłą atmosferę, nie czuliśmy skrępowania przed aparatem. Natalia to fotograf z pasja i sercem do tego co robi, dlatego też każdemu ja polecamy! 😀

Maja i Łukasz

Poszukiwania fotografa ślubnego nie były proste, spośród wielu przejrzanych ofert, portfolio Natalii zrobiło na nas największe wrażenie. Znaleźliśmy fotografa, który całkowicie oddaje naszą estetykę, rozumie naszą wizję. Korespondencja mailowa oraz spotkanie twarzą w twarz, tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że znaleźliśmy właściwa osobę.

Natalia to cudowna i ciepła osoba. Z wielkim entuzjazmem podchodzi do swojej pracy, czym zaraża wszystkich dookoła. Przy tym jest niezwykle profesjonalna, poświęca czas i uwagę. Z niezwykłą dokładnością planuje dzień, w którym działa jako fotograf.

W trakcie wesela Natalka przemykała niezauważona, wtapiała się w tłum, przez co ani my ani goście nie czuliśmy się skrępowani. Zabierała nas tylko na umówione sesje, które świetnie prowadziła. Największy laik odnajdzie się w jej obiektywie - Natalia zamiast pozowanych zdjęć zachęca do ruchu, wygłupów, uśmiechu. Łapie przy tym tak piękne momenty... Otrzymując finalny materiał, byliśmy w szoku jakie zdjęcia wyszły z tych pozornie nieważnych momentów - gdy wygłupialiśmy się na schodach czy przedrzeźnialiśmy w ogrodzie.

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Natalią, i każdemu komu możemy polecamy ją. Natalia dała nam poczucie spokoju - wiedzieliśmy, że cokolwiek by się nie działo, zdjęcia będą świetne. Do tego poznaliśmy naprawdę wspaniałą osobę, którą mamy nadzieję jeszcze spotkać nie raz! Natalia, jeszcze raz dziękujemy za wszystko i gorąco polecamy Światłoczułą Fotografię!

Kasia i dziewczyny

Fotograf na wieczór panieński - wybór padł na Natalię 😊 i była to najlepsza decyzja jaką mogłyśmy podjąć!

Jako modelki bez doświadczenia obawiałyśmy się pozowania do zdjęć, ale efekty zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania! Poprzeczka była postawiona dosyć wysoko - pozowanie ze zwierzętami, które jak wiadomo nie zawsze chcą współpracować 😅 ale udało się!

Współpraca była bardzo miła, przy Natalii czułyśmy się swobodnie i co najlepsze... zdjęcia wyszły przepięknie! Po prostu.. WOW! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! 😍😊

Patrycja i Mariusz

Najlepsza Fotograf jaką można sobie wymarzyć na swój wielki dzień! Osoba pełna ciepła, pozytywnej energii i przy której cały stres odpuszcza :)

Pełen profesjonalizm, polecam z całego serca!

Julianna i Michał

Natalia bardzo profesjonalnie podchodzi do sesji, wywołuje w modelach niesamowicie prawdziwe emocje (ma na to swoje sztuczki :D). Atmosfera podczas sesji była bardzo przyjemna.

Zdjęcia finalne, które otrzymaliśmy z partnerem są przepiękne. Natalii fotografie wyróżniają się na tle innych i przez to mają swój urok! Poza tym kontakt z fotografką przed sesją był bardzo dobry.

Serdecznie polecamy! :)

Aleksandra i Adam

Sesja z Natalią była naszą pierwszą profesjonalną sesją.

Nasz ślub przypadał na czas zaostrzenia obostrzeń i wietrznej pogody, to co wzbudzało w nas lekki stres i obawy Natalia przekuła w atut, lekko rozwiane włosy... brak ludzi... zdjęcia wyszły magiczne. Oglądając efekt prac, zapomnieliśmy, że była/jest pandemia.

Przed ceremonią Natalia udzieliła nam kilku wskazówek, aby zdjęcia wyszły jeszcze piękniejsze, dzięki czemu nie stresowaliśmy się tak tym jak wyjdziemy, mogliśmy skupić się na sobie :) Natalia uchwyciła spontaniczne uśmiechy, chwile powagi i czułość, przeglądając zdjęcia widać ile różnych emocji towarzyszyło nam w tym dniu i Natalii udało się je wszystkie złapać w obiektywie.

Po ceremonii poszliśmy na plener... Doświadczenie Natalii i jej wskazówki były bardzo pomocne. Nie mówiliśmy w jakiej stylistyce i kolorystyce chcemy mieć utrzymaną sesje ale Natalia trafiła w 10, zdjęcia są bardzo w naszym stylu, bije z nich ciepło, spokój i intymność.
Serdecznie polecamy :)

P.S. Rodzice stwierdzili, że tyle ładnych zdjęć, że nie nie wiedzą, które chcą w ramki :)

Natalia i Aleksander

Z Natalią złapaliśmy świetny kontakt od pierwszego spotkania. Była otwarta na nasze wszelkie pomysły, sugestie, prośby dotyczące zarówno typu ujęć, na których nam najbardziej zależy, jak i kolorystyki. Zdecydowanie nie jest to typ fotografa z jednym, ustalonym schematem. Nasz nietypowy rozkład czasowy ślubu cywilnego i krótszej formy wesela spotkał się z entuzjazmem i nie stanowił żadnego problemu.

Podczas uroczystości Natalia pracowała dyskretnie, jednocześnie sprawiając miłe wrażenie na gościach oraz świetnie współpracując z resztą obsługi. Podczas sesji poślubnej poświęciła nam tyle czasu, ile było potrzebne, aby przeczekać gorszą pogodę i obskoczyć wszystkie zaplanowane miejscówki. Efekty ujęć zarówno z naszego ślubu jak i sesji poślubnej są wspaniałe! :D

Do tego Natalia jest bardzo ciepłą, rozmowną i otwartą osobą, co sprawia, że człowiek czuje się przy niej nie jak przy obcym usługodawcy, a jak przy dobrej znajomej :)

Natalia, jesteś MAGIKIEM!

Maria i Mateusz

Natalia jest przede wszystkim cudownym człowiekiem, a co za tym idzie fotografem 😊 W piękny sposób ujęła nasz dzień, czułam się przy niej swobodnie.

Pomimo że nie potrafię pozować (mój mąż zdecydowanie lepiej sobie radzi) to Natalia łapała te chwile 'pomiędzy' i nie przypuszczałam, że kiedykolwiek powiem że wyglądamy tak pięknie na zdjęciach 😆

Jest otwarta na pomysły i pomimo że totalnie nie było nam po drodze do Gdańska to pojechaliśmy tam na ujęcia plenerowe, bo to właśnie na UG poznaliśmy się wraz z mężem i wiedziała że to dla nas ważne miejsce. Do tego przepięknie ujęte detale.

Polecamy z całego serca, nie macie po co szukać dalej!

Eliza, Jacek i Bruno

Już dwukrotnie miałam przyjemność współpracować z Natalią - przy sesji z okazji wieczoru panieńskiego oraz przy sesji rodzinnej. I mimo, że charakter tych dwóch okazji był zupełnie inny, to Natalia świetnie odnalazła się w obu sytuacjach.

W trakcie sesji totalnie nie czuliśmy się skrępowani, a wręcz przeciwnie wszytko przebiegało bardzo naturalnie i choć nie jesteśmy modelami to nie czuliśmy się "nie na miejscu". Natalia w trakcie dużo podpowiada, jak się ustawić, co w danej chwili zrobić dzięki czemu można uchwycić fajne momenty które pięknie wyglądają na zdjęciach. A sam efekt, czyli gotowe zdjęcia, to aż ciężko skomentować, bo są poprostu cudowne. Nie da się ich oglądnąć tylko raz .

Podsumowując polecam ją z całego serca, bo to świetny fotograf, który odnajdzie się w każdej sytuacji!

Sandra i Michał

Praca z Natalią to sama przyjemność. To ciepła i wrażliwa osoba z milionem pomysłów w głowie, ale także otwarta na wszelkie uwagi i propozycje. Zatem bez najmniejszego problemu można zadowolić zarówno jedną jak i drugą stronę. Jednocześnie podczas sesji jest osobą praktycznie niedostrzegalną, ponieważ stara się zrobić wszystko, aby para czuła się komfortowo, np. puszczając odprężającą muzykę. Dzięki temu na zdjęciach nie ma napięcia tylko prawdziwe emocje, bo pomimo początkowego lekkiego stresu, ostatecznie jest wesoło i swobodnie.

Na efekty współpracy czekaliśmy bardzo krótko, a zdjęcia bardzo przypadły nam do gustu. To osoba zdecydowanie godna polecenia.

Na pewno to nie było Nasze ostatnie spotkanie :)

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. OK