Cześć!

Jestem Natalia i uwielbiam uwieczniać chwilę aparatem

Magiczne miejsca w magicznym wymiarze – na fotografii – nieśmiertelnej formie wspomnień wyrzeźbionej światłem.

Poznajcie w skrócie mój cały świat.

Nazywam się Natalia Sawa. Wysokowrażliwa dusza, która mieszka w Trójmieście i niezamieniłaby na żadne inne miejsce w Polsce :-) Najbardziej z tych trzech miast Trójmiasta czuję się związana z Gdańskiem. Ze względu na moje dzieciństwo i fakt, iż to właśnie tutaj spotkałam moją miłość jest to miasto szczególnie dla mnie sentymentalne. Kiedyś nazywałam Gdańsk moim miastem miłości :) Za dnia jest piękny, ale nocą staje się szczególnie magiczny. A magia światła, która na dodatek odbija się w lustrze wody powoduje, że Gdańsk po zmroku staje się jeszcze piękniejszy niż za dnia!

Moja przygoda z fotografią zrodziła się z czystej pasji. Odkąd pierwszy raz zastanowiłam się nad pierwszym kadrem i uchwyceniem światła w przemyślany sposób minęło już 15 lat! Doświadczenie fotograficzne zdobywałam metodą prób i błędów, najpierw bez kursów, studiów i innych atrakcji, po prostu - aparat towarzyszył mi przez większość mojego życia i zawsze moment naciskania spustu migawki sprawiał mi ogromną przyjemność, z czasem tą miłością do fotografowania zaczęłam otaczać ludzi, a Ci ludzie zaczęli mnie chwalić, doceniać i prosić bym fotografowała dla nich ważne momenty w ich życiu - tak się zaczęło...

W 2012 r. postanowiłam i ukończyłam Trójmiejską Szkołe Fotografii w Sopocie. Posiadam również odpowiednie zezwolenie z Kurii Gdańskiej na fotografowanie w czasie uroczystości religijnych.

Mnie fotografia uczy jak być tu i teraz. Jak patrzeć i widzieć. Podczas reportaży ślubnych jestem cierpliwa i możliwie dyskretna, starając się uchwycić w moich kadrach to, co bardzo trudno dostrzec w pośpiechu i ferworze ślubnego zamieszania – emocje, bliskość, uczucia – Wasze niepowtarzalne historie z tego najważniejszego dla Was dnia, do których chętnie będziecie w przyszłości wracać. W fotografii szukam naturalności, szczerych emocji i uczuć.

Poza fotografią jestem ogromną miłośniczką zwierząt, zwłaszcza kotów :) Po raz kolejny miłość i pasję przełożyłam to na życie zawodowe. Dlatego poza fotografią zajmuję się również catsittingiem. Jestem certyfikowaną kocią opiekunką w czasie urlopu/wyjazdu jego opiekuna :)
Zawsze podczas fotografowania przygotowań czy lifestylowych sesji nie mogę się oprzeć i fotografuję Waszych pupili, które gdzieś tam kręcą się obserwując całe zamieszanie :)

Moje miejsce na ziemi, do którego chciałabym wracać w każde wakacje to mała wysepka na Balearach - nietuzinkowa Minorka. Do tego jestem zakochana w języku hiszpańskim, co skłoniło mnie do nauczenia się go na własną rękę! Coroczne spędzanie wakacji na Minorce mnie do tego bardzo motywuje i chyba jestem na dobrej drodze aby móc się w języku hiszpańskim sprawnie komunikować :)

Mam totalnego fioła na punkcie...rajstop! Tak, dobrze czytacie! :D Różne wzory, kolory, esy floresy! To jest moja słabość, maaacie mnie! Ubolewam, że wciąż nie znalazłam tych ze wzorem ukochanego aparatu fotograficznego! Poszukiwania nadal trwają :)

Kocham celebrować chwile. Miłośniczka przebywania na łonie natury. Uwielbiam morze, las, doliny i jeziora. Ubóstwiam zieleń na zdjęciach, które tworzę. To właśnie moje najukochańsze upodobania w plenerach ślubnych!

Jestem estetką, kocham się w ładnych rzeczach i doceniam każdy detal. Uwielbiam pałace, zamki, dworki. Miejsca, w których toczyła się wyjątkowa historia.

Jako osoba bardzo sentymentalna wzruszam się często. Kocham pamiątki i uwielbiam rzeczy niosące ze sobą jakąś historię i wartość sentymentalną.

Lampy, lampki, lampeczki. Świece, świeczki, latarnie, świecące girlandy i wszystko, co daje światło - uwielbiam. Lubię otaczać się światłem. Najbardziej tym przyciemnionym, zmiękczonym, rozproszonym, które tworzy klimat.

Aha i najważniejsze :) Jestem po uszy zakochana w swoim mężu, który zawsze mnie motywuje i kibicuje w mojej fotograficznej pasji (i nie tylko). To taki mój osobisty "menadżer" bo zawsze wspaniale we wszystkim doradzi no i jest twórcą tej strony, na której właśnie jesteście :) Z tej miłości urodziła nam się wspaniała córeczka Kornelia i to właśnie w 2019 roku wypełniała znaczną część moich fotograficznych kadrów.

Fotografuję nie tylko śluby – bliska jest mi także fotografia okazjonalna (Wieczory Panieńskie i Baby Shower), sesje zakochanych par, lifestylowe sesje rodzinne oraz urokliwe sesje ciążowe.

Jeśli moje fotografie poruszyły Wasze serducha to zapraszam Was na spotkanie, na którym będziemy mogli bliżej się poznać :)

To będzie dla mnie wielki zaszczyt, jeśli będę mogła tworzyć dla Was Waszą historię moją światłoczułą fotografią.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio - bardzo się starałam ;) A żeby zawsze być na bieżąco do polubienia mnie na Facebooku i Instagramie ! :)

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. OK